Dziękujemy i do zobaczenia!

Jakub Popławski   27 czerwca 2016   Możliwość komentowania Dziękujemy i do zobaczenia! została wyłączona

Dziękujemy serdecznie wszystkim uczestnikom – szczególnie zagranicznym gościom z Białorusi i Ukrainy – za przyjazd i wystąpienia na naszej Konferencji. Dyskusje które miały miejsce w przeciągu tych dwóch dni były bardzo owocne. Kontakty które zostały nawiązane podczas tych dwóch dni zostaną podtrzymane. W związku z tym liczymy również, że nasze spotkanie rozwinie się w trwałą współpracę uczelni-organizatorów:

• Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska Politechniki Białostockiej,
  • Wydziału Budownictwa Brzeskiego Państwowego Uniwersytetu Technicznego,
  • Wydziału Budownictwa i Architektury Uniwersytetu Technicznego w Kownie,
  • Wydziału Geodezji, Inżynierii Przestrzennej i Budownictwa Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie,
  • Wydziału Budownictwa Połtawskiego Narodowego Uniwersytetu Technicznego im. Jurija Kondratiuka w Połatwie.

Dziękujemy bardzo serdecznie naszym współorganizatorom:

• Polskiemu Związkowi Inżynierów i Techników Budownictwa Oddział w Białymstoku,

PZITB_LOGO

• Wojewódzkiemu Funduszowi Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Białymstoku,

podstawowa2

• Komunalnemu Przedsiębiorstwu Komunikacyjnemu Białystok

LOGO_KPK_proste

• Podlaskiej Okręgowej Izbie Inżynierów Budownictwa,

logo_Izba

• Radzie Federacji Stowarzyszeń Naukowo–Technicznych NOT w Białymstoku,

not białystok logo

• Fundacji Na Rzecz Rozwoju Politechniki Białostockiej,

logo fundacji na rzecz rozwoju PB

• Urządowi Dozoru Technicznego – Oddział w Białymstoku,

logo_udt_podpis

• Centrum Rzeczoznawstwa Budowlanego.

logo CRB 100x100 z napisem

Dziękujemy również Pani Dziekan Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska prof. dr hab. inż. Józefa Wiater za pomoc i możliwość współuczestniczenia naszej Konferencji w ważnej dla naszego wydziału 65-tej rocznicy rozpoczęcia działalności Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska.

Do zobaczenia na kolejnej edycji Konferencji „Aktualne problemy materiałów, technologii i organizacji budownictwa w ujęciu transgranicznym”, która odbędzie się na Wydziale Budownictwa Uniwersytetu Technicznego Brzeskiego Państwowego Uniwersytetu Technicznego.